ЗАСМАГЛІ🍫Снігові Королеви🍫завжди в тренді 👸🏾🌬👸🏾🌬👸🏾🌬👸🏾🌬👸🏾🌬👸🏾🌬👸🏾🌬👸🏾🌬👸🏾

VIP Бутик АВТОЗАСМАГИ 👑ШОКО Леді👑 пропонує принципово нові технології засмаги з Італії. Послуги такого рівня – новинка для України.

Запис за телефонами :
067-483-62-00
050-028-67-11
096-560-77-71

Автозасмага That’so Sun Makeup – це інноваційна, сучасна концепція краси. Починаючи від сьогодні, Ви можете одночасно засмагати і піклуватися про свою шкіру: миттєвий, рівномірний, бронзовий колір, який тримається близько тижня. Необхідно ефектно виглядати на прийомі, вечірці, весіллі чи просто підготуватись до пляжного сезону? Тоді секрети автозасмаги That’so розкриють для Вас свої переваги: інтенсивний колір засмаги, м’яка, зволожена шкіра і вишуканий природний парфум.

Бренд That’so Sun Makeup використовує запатентовану технологію мікророзпилення (MicroCore) автобронзанту – мікрочастинок лосьйону, в результаті використання якого позитивні іони лосьйону притягуються до негативно заряджених іонів тіла, що забезпечує інтенсивний відтінок тіла. Таке розпилення враховує індивідуальні властивості Вашої шкіри, дозволяє набути красивої, природної засмаги за 6 хвилин.
Лосьйон That’so Sun Makeup:

  • Рівномірно проникає у шкіру, надаючи їй натурального відтінку, який сходить природнім шляхом без темних плям;
  • Містить натуральні компоненти – алое вера і витяжку з цукрової тростини;
  • Аромат свіжого мигдалю чудово підходить на кожен день, знімає стрес і втому шкіри;
  • На 100% безпечний для вагітних і молодих мам;
  • Пройшов клінічні випробування і не містить спирту;
  • Не закупорює пори і не залишає плям на одязі;
  • Результат – насичений, рівномірний, натуральний відтінок засмаги з сяючим ефектом.

Автозасмага наноситься із застосуванням спеціального фірмового обладнання та спрей-кабіни. Це забезпечить правильність вибору необхідного відтінку автозасмаги в залежності від природного відтінку Вашої шкіри і рівномірність розпилення лосьйону для найкращого результату.

Персонал нашого VIP Бутику АВТОЗАСМАГИ 👑ШОКО_Леді👑 пройшов спеціалізоване навчання у спеціалістів і офіційних представників That’sa Sun Makeup!

P.S. Будь 👸🏾ШОКО_Леді👸🏾

 

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!